COP 44,545 za noc
COP 44,545 za noc
Hotel Pilimar, Manzanillo del Mar, Colombia

Hotel Pilimar

Manzanillo del Mar, Colombia - Manzanillo Del Mar, Calle Principal #130

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Pilimar je komfortní třípatrové 12 pokoj hotelu. Máme čtyři typy ubytování místnosti, každé patro má svůj vlastní unikátní vzhled a zvláštní pocit

Hlavní patro má 6 pokojů, každý s vlastní koupelnou tyto pokoje se skládají z 1 Jr. Suite Standard a 5 pokojů.. Také na tomto patře máme náš host / otevřený prostor pro dobré čtení, jídlo a odpočinek.

Naše druhé patro se skládá ze 6 místností, jakož které se skládají z 1 Jr. Suite, 2 Standard, 1 Speciální Suite 2 Premium & Suite. Ve druhém patře je náš obecný jídelna, stejně jako balkon pro odpolední siestu.

Naše třetí patro / střešní najdete naše kuchyně, bar, jídelním koutem, obývací pokoj a prostor pro opalování. Užijte si nádherný výhled na jedné straně oceánu a další krásné horské straně.

 • Hotel Pilimar, Manzanillo del Mar, Colombia, Colombia hostely a hotely
 • Hotel Pilimar, Manzanillo del Mar, Colombia, Nejlepší města k návštěvě letos s ubytovnami v Manzanillo del Mar
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 12
 • Rok postavený: 2010
 • Renovovaný: 2011
 • Veřejná klasifikace: 2
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: COP 44,545 (Colombian Peso)

Dvoulůžkový Žena kolej Muž kolej Smíšené kolej Queen Jednotný Standardní Suite Triple Twin Dovolená na pronájem
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 1:00pm

Hotel vybavení

- Wi-Fi služby
  Pokojová služba
  Prádelna
  Naše kuchyně se podávají snídaně, obědy a večeře (předem nutná vyžádání). Naše pokrmy jsou z kolumbijské kuchyně.
  V našem baru nabízíme všechny domácí likéry a koktejly.
"Všechny výlety a turné balíčky jsou k dispozici na vyžádání (FAKIKE-TOURS)
  DOPRAVA: Kyvadlová doprava z letiště do hotelu a naopak. (Vyžaduje vyžádání)

24-hod recepce Letiště přejímaný All inclusive plán BBQ oblasti Bar / lounge Pláž snídaně (za příplatek) Péče o děti nebo hlídání dětí Děti povoleny Směnárna Express Pokladna Gay Friendly Golf Skupina služby Handicap přístup Prádelna / komorník služby Setkání příslušenství Půjčovny Multi-kulturní pracovníci No curfew otevřeno 24 hodin Parkoviště (za poplatek) parkoviště (zdarma) Domácí zvířata povolena Restaurace na místě Pokojová služba Lyžování povoleno kouřit Sport / činnosti Parní pokoj Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma) koupelna ručník služby místnosti údržby

Vybavení pokojů

Standar I & II standar: dvoulůžkový nebo jednolůžkový, ventilátor, vlastní koupelna, ručník služby, údržbu pokoj (přistýlka ubytování na vyžádání)

Junior Suite: postel, větrák, vlastní koupelna, ručník služby, pokojová údržba

Speciální Suite. : dvoulůžkový nebo jednolůžkový, ventilátor, klimatizace, vlastní koupelna, ručník služby, údržbu pokoj (přistýlka ubytování na vyžádání)

A / C ovládání klimatizace Backpacker zařízení Balkóny Handicap zařízení denní úklid Mountain View pokoje Film Pronájem Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna přeháňky bez vany Televize není k dispozici WIFI koupelna ručník služby místnosti údržbu


Sousedství

Manzanillo del Mar je malé skrytý poklad ten, který všechny adventurist a milovníky přírody ocení. Je to malá rybářská / pláž města, byli místní obyvatelé jsou jeho původních zakladatelů. Nenajdete prodejny značkou nebo vymyšleným restaurací, co najdete, je klid v rámci zvuky burácení vln, dlouhé procházky podél krásné pláže, jízdy na kole nebo pěší výlet do nádherné vrcholky hor s nádherným výhledem na Cartagena a naší malé pláži města. "Daleko dost užívat přírody, dost blízko, aby si města."

Body zájmu
 • Mall (4 km)
 • Beach (50mt)
 • Golf (3 km)

Politiky
Podrobnosti o ceně

COP 44,545 za noc (Colombian Peso)

Daně: 10.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

15

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Peníze

Přímý vklad / banky Volby Při rezervaci, můžeme poskytnout vám k dispozici dva účty pro přímý vklad. První možností je účet tady v Cartagena, Kolumbie (Bancolombia) na spořící účet s názvem Keri B Romero č. účtu Gomez 085-56049581. Druhý je se sídlem v Chicagu účet CHASE také spořící účet - účet No.767990617 CHASE pod jménem Luis G. Romero. Jakmile vklad je prosím skenování a e-mail kopie převzetí na emailovou adresu pro potvrzení Vaší rezervace info na fakiketours. com

Kreditní karty: V okamžiku rezervace, uveďte prosím následující informace platby kreditní kartou a to předem: Celé jméno / název společnosti, řidičský průkaz, cestovní pas nebo ID číslo, číslo kreditní karty, datum vypršení platnosti, bezpečnostního kódu, dopis, kterým FAKIKE TOURS / HOTEL PILIMAR spustit odpovídající poplatky. (American Express, Visa a MasterCard přijato)

Umístění - Hotel

Manzanillo Del Mar, Calle Principal #130
Manzanillo del Mar
Bolívar (Departamento de Bolívar)
Colombia  575

Zeměpisná šířka: 10.51431, Zeměpisná délka: -75.49833

Jak se tam dostat

Hotel v Manzanillo Pilimar del Mar je méně než 10 minut z letiště Cartagena je (Rafael Nunez mezinárodní letiště) a 15 z krásné Cartagena je opevněné město (centrum města).

Autobus soukromé, veřejné autobusy, taxi, auta

Nejbližší letiště: 10 minut