$47 za noc
$47 za noc
Los Andes Hostel, Bogota, Colombia

Los Andes Hostel

Bogotá, Colombia - Carrera 13A No. 79-07, Zona Rosa - Bogotá

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Los Andes Hostel je prvotřídní Hostel se nachází v severní Bogota, nejvíce exkluzivní a bezpečné oblasti Bogota. V ubytovně je jen jeden krok od zóna Rosa (také známý jako T Zona), známý pro jeho noční kluby, restaurace, kavárny a známé Atlantis a Andino nákupního centra. Zona Rosa oblast nabízí nejlepší noční život v Bogotě a je nejbezpečnější oblast chodit v Bogotě v průběhu dne a noci. Ve stejné můžete získat dobrou noc spát jako ubytovna je umístěna dostatečně daleko od nočního života se neuskutečňuje z hluku. Tento hostel je vyroben tak, že máte nejlepší zkušenosti v Bogotě

Nabízíme širokou škálu ubytování v útulných pokojích:. Soukromé pokoje, rodinné pokoje nebo kolektivní kolejní pokoje s čistou koupelnou (s teplou vodou). To je s typickou kolumbijskou včetně snídaně. Máme služeb, jako je prádelna, internet zdarma (ve vstupní hale a Wi-Fi), místní a národní telefonní hovory a informační pult pro cestovní informace. Také si můžete odpočinout v naší pohodlné a prostorné zbytek plochy se pak čas s přáteli nebo na nějaký čas o samotě.

Los Andes Hostel je provozován Kolumbijci pro všechny lidi ze všech mezinárodních pozadí. Při pobytu u nás budete komunikovat s místními obyvateli, kteří žijí v domě, a že bude více než rádi ukázat vám kolem města, vás naučí o naší kultuře, vám poradíme, budoucí destinace v Kolumbii a pomůže vám co nejlépe využít vaše cestování zkušenosti.

  • Los Andes Hostel, Bogota, Colombia, Colombia hostely a hotely
  • Los Andes Hostel, Bogota, Colombia, Více ubytoven na více místech v Bogota
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 12
  • Rok postavený: 1990
  • Renovovaný: 2009
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $47

Dvoulůžkový Smíšené kolej Jednotný standar 3 Lůžko Standard Triple Twin
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

24-hr front desk Airport pickup Breakfast included Gardens Linen included WIFI (free)

Vybavení pokojů

Přípravu kávy a čaje Ensuite Mikrovlnné Soukromá koupelna Lednice trezor na pokoji Koupelna Telefon Televize (kabel / satelit) WIFI


Politiky
Podrobnosti o ceně

$47 - 48 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Hostel

Carrera 13A No. 79-07, Zona Rosa - Bogotá
Bogotá
Bogotá D.C. (Bogota D.C.)
Colombia  110221

Zeměpisná šířka: 4.66488, Zeměpisná délka: -74.05675

Jak se tam dostat

Nacházíme se v nejexkluzivnější lokalitě v Bogotě jen krůček od Atlantis nákupního centra, El Retiro, Andino galerie a Zóna Rosa o T zóně na severu Bogota. Jsme blízko Trasmilenio (masivní Transportation), autobusové zastávky a většina velvyslanectví, včetně velvyslanectví Rakouska, Brazílie, Čína, Ekvádor, El Salvador, Francie, Německa, Japon, Indie, Indonésie, Itálie, Korea, Libanon, Nizozemí, Norsko, Panama, Paraguay, Peru, Portugalsko, Rusko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království, Uruguay, Venezuela.

Z letiště: Take a taxi: 19, 000 dolarů Kolumbijská pesos (COP) ~ 10 USD, kolem 30 minut.

Z autobusového terminálu: Vezměte si taxi: 13, 000 dolarů COP ~ 7 USD, zhruba 30 minut, ale záleží na provozu.

Podle Transmilenio: Stop v Heroes stanice a chůze ve směru na hory. Kříže z 15. avenue, požádat o "Atlantis Plaza", chodit bloku na pravé straně. Cena: 1, 600 dolarů COP ~ US $ 0, 85; 3 minuty chůze.

Autobusem: Take autobus, který jede i když v 15. avenue a vystupte na 80. ulici. Vezměte na ulici, která jde na hory a chodí dva bloky a pak blok na pravé straně. Cena: 1, 300 dolarů COP ~ US $ 0. 70.

Nejbližší letiště: Z letiště (El Dorado): Take a taxi: 19,000 dolarů Kolumbijská pesos (COP) ~ 10 USD, kolem 30 minut.