COP 18,000 za noc
COP 18,000 za noc
Provincia Hostel, Valledupar, Colombia

Provincia Hostel

Valledupar, Colombia - Calle 16A 5-25, Centro

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. Valledupar se nach&aacu

PROVINCIA HOSTEL Valledupar
První Hostel v Valledupar - Kolumbie.
Kolumbijský Vlastní - nový cestovní ubytovny v Valledupar, v severovýchodní Kolumbii.
Nachází se v krásném městě, to je ideální místo pro relaxaci. Máme krásný, přátelský, a čisté ubytovně! Příjemné a klidné atmosféře se opravdu budete cítit jako doma. Přijďte a navštivte nás. Naši zaměstnanci jsou velmi užitečné a přátelští. Poskytujeme všechny informace a rady, můžete potřebovat, aby co nejvíce ze svého pobytu v této krásné a fascinující oblasti. Provincia je ubytovna s teplo domova. Najdete zde klid, čistý a levný hostel.

Provincia Hostel je krásné, domácké, batohem ubytovny v krásném městě Valledupar. Tento komfortní hostel má veškeré vybavení byste mohli doufat, včetně plně vybavené self-catering kuchyně, nádvoří, klimatizace nebo ventilátor v pokojích, několik kol volné k pronájmu a spoustu informací a rad o tom, jak vytěžit maximum ze svého pobytu.
 
V hostelu se stala oblíbenou zastávkou na cestovní itineráře nejen pro své přátelské přivítání a skvělé zařízení, ale jako základna pro objevování severní Kolumbii.

Valledupar
Známý jako "lesní město", je považován za nejzelenější Valledupar město v Kolumbii. Jako rodiště hudebního vallenato, město je zástupcem unikátní části kolumbijské kultury.
Existuje několik aktivit, které můžete udělat v Valledupar jako jeho vztah s domorodými lidmi (Arhuacos, Koguis, Wiwas, Kankuamos), pohled zajímavá tradice, kultura a jejich odlehlé městečko Nabusimake. Užijte si tradiční a španělské koloniální architektury, plavat a potápět v chladné, čisté a Guatapurí Badillo řek, pták hodinky a výlet do Los zelenající ecopark Besotes. Pro domácí řemesla navštívit nedaleké historické vesnice La Mina a mnohem více ...
Nadmořská výška: 169 MALS
Teplota: 28 ° C

KONTAKTNÍ INFORMACE
Calle 16A č. 5-25, Centro
Jsme nachází jeden blok od Plaza Alfonso Lopez
V blízkosti Santa Marta! (4 hod. autobusem)
"Najdete nás na Facebook a Twitter"

HOSTEL SLUŽBY
  24 hodin personálně koleje kanceláře a soukromé pokoje       káva zdarma povlečení   bezplatné internetové služby   bezplatné Wi-Fi   TV místnost     kabelová televize bez DVD filmy   terase   BBQ   chill out v mnoha Hammocks   prádelna   plně vybavená kuchyň   Zařízení jsou k dispozici: lednička, Micro-Wave trouba, varná konvice.   Obal knihy   výměna   turistické informace   rezervace všech ubytoven v Kolumbii   místní hovory zdarma   bezplatné kola   pracovníci průvodcem ekologické cesty (prostor umožňuje)   ekonomické ceny!

  • Provincia Hostel, Valledupar, Colombia, Colombia hostely a hotely
  • Provincia Hostel, Valledupar, Colombia, Nejlepší ubytovny pro gastronomii v Valledupar
Prostor
  • Typ majetku: Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. Valledupar se nach&aacu
  • Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. valledupar se nach&aacu pokoje / jednotky: 25
Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. valledupar se nach&aacu ubytování

Nejnižší dostupná cena: COP 18,000 (Colombian Peso)

Kolej Dvojitá Smíšené kolej Jednotný Standardní Triple Twin
  • Podívejte se předtím: 12:00am

Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. valledupar se nach&aacu vybavení

NENECHTE SI UJÍT ...
  koupat se v řece Guatapurí. Každý návštěvník bude předváděly mnohokrát lidé ze všech společenských vrstev, které se vykoupat v chladné ledové vody Guatapurí zajistí, že se vrátíte.
  Guatapurí řeky, nebo Rio Guatapurí ve španělštině, je řeka, která teče z východní straně pohoří Sierra Nevada de Santa Marta do Cesar řeky v severní Kolumbii městem Valledupar.
  náměstí, "Alfonso López Pumarejo" a tradiční a koloniální části města. Downtown Valledupar stále zachovává španělské koloniální architektury.
  Carrera 19 o Av. Los Cortijos, a návštěv na všechny památky a parky jako: "Los Poporos", "María Mulata", "Los Gallos", "El Folclor vallenato", "Mi Pedazo de Acordeón", a "Revolución en Marcha".
  Přírodní koupaliště zařízení "La Mina" a hromadit skály.

BBQ BBQ oblasti Bar / lounge Půjčovna kol Rezervace na všech ubytoven ve městě Kolumbie Děti povoleny Gay Friendly HOSTEL SLUŽBY
24 hodin osazený úřad Historické webu Prádelna / komorník služby Povlečení Půjčovny No curfew otevřeno 24 hodin TV místnost Obal kniha měny kabelová televize chill out v mnoha Hammocks ubytovny a soukromé pokoje ekonomické kurzy ! zdarma DVD filmy internet zdarma služby Wi-Fi bez kola káva zdarma místní hovory zdarma plně vybavená kuchyně prádelna povlečení terase zaměstnanců veden ekologické cesty (místo dovolí) turista informace

Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají komfortní matrace, polštáře a veškeré prádlo, které potřebujete.
klimatizace nebo ventilátor

A / C ovládání klimatizace Backpacker zařízení Ensuite Soukromá koupelna Televizní WIFI


Sousedství

Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. Valledupar se nachází v severovýchodní Kolumbii, hlavního oddělení Cesar.  Leží mezi pohořím Sierra Nevada de Santa Marta a Serranía Del Perija na okraji Guatapurí a Cesar řek.

Valledupar je známý jako kolébka vallenato hudby, zástupce kolumbijské kultury. Je to známý mezinárodně jako hlavní město vallenato.

Město nabízí spoustu volného outdoorových aktivit, které můžete udělat v rámci Valledupar a v okolí, jako jsou návštěvy jedné z hlavních domorodých obyvatel Arhuaca (kapitál národa Arhuaco) "NABUSIMAKE", přírodní koupaliště v dobře- známé řeky, jako je Guatapurí (je řeka, která teče z východní straně pohoří Sierra Nevada de Santa Marta do Cesar řeky v severní Kolumbii městem Valledupar) a Rio Badillo, přírodní koupaliště "La Mina", tradiční a koloniální části centra města, která stále zachovává španělské koloniální architektury, Ecoparks a důležité ptačí oblasti, ekologická turistika, trekking, jízda na horském kole, návštěvy do okolních vesnic a měst, jako je Patillal, manaure, Atánquez, La Mina a mnohem, mnohem víc .. .

Najdete stromy v přední a zadních traktů většiny domů, skoro za povinnost v místní kultuře. Důležitá je také přítomnost ovocných stromů na veřejných místech, jako jsou chodníky parky a bulváry. Nejběžnější z nich jsou mango, cañahuate, ceibas, Robles a Cauchos.

Toto je země plná magie, snů, tvrdá práce a hudby.

Vallenato LEGENDA FESTIVAL (Španělský: Festival de la leyenda Vallenata) Je to slaví každý rok v dubnu ve městě Valledupar. Je jedním z nejvýznamnějších hudebních festivalů v Kolumbii. Festival nabízí vallenato hudební soutěže pro nejlepší interpret akordeon, caja vallenata a guacharaca, stejně jako piqueria (bitva texty) a nejlepší píseň.
Piloneras Parade: Tento tradiční tanec. Tradičně Tanečníci pochodoval na ulici pomocí obří dřevěné třecí misky a paličky, muži a ženy tančily kolem zdvořilým způsobem. Je to oslavili první den, každý rok v rámci festivalu vallenato legendy.

PROVINCIA HOSTEL Valledupar
Je první hostel v této mladé město se spoustou energie. Nejoblíbenější činností je koupání v křišťálově vodách řeky Guatapurí, který garantujeme bude takový zážitek, že budete vždy chtít vrátit.

Přijďte a navštivte v USA ... NAJDETE přátelský a ochotný personál.  PROVINCIA HOSTEL VŽDY VÁM NÁVOD A POKYNY PRO VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE. PROVINCIA HOSTEL pomoci v vše, co potřebujete ...


Politiky
Podrobnosti o ceně

COP 18,000 za noc (Colombian Peso)

Ubytovny a soukromé pokoje

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Valledupar, tzv. "lesní město", je považována za jedno z nejzelenějších měst v zemi. Valledupar se nach&aacu

Calle 16A 5-25, Centro
Valledupar
Cesar (Departamento del Cesar)
Colombia  0000

Zeměpisná šířka: 10.47652, Zeměpisná délka: -73.24361

Jak se tam dostat

KONTAKTNÍ INFORMACE
Calle 16A č. 5-25, Centro
Jsme nachází jeden blok od Plaza Alfonso Lopez
V blízkosti Santa Marta! (3 hodiny autobusem)
"Najdete nás na Facebooku"

JAK SE K NÁM
Na autobusovém terminálu Valledupar, zeptejte se taxikář, aby vám in "Centro", jeden blok od "Plaza Alfonso Lopez".
Náklady na taxi z autobusového nádraží by měla být kolem 4. 000 dolar (kolumbijské pesos, 2009). Je to také nachází dva bloky od supermarketu "Exito Centro" a jeden blok od "Casa de la Cultura".
TIP: 3 hodiny od Santa Marta, 3 hodiny od Rioacha, 4 hodin od Maicao, 12 hod. z Medellin, 16 hodin od Bogotá, 7 hodin od Bucaramanga, 6 hodin od Mompox.

DOPRAVA
BUS
  Valledupar má différents půdy vchody, a to překročilo vnitrostátní trasy dálnice z jihu na sever.
  Komunikuje se všemi Kolumbie, včetně severní a jižní, podobně jako Medellin, Manizales, Bogotá, Bucaramanga, Santa Marta, Rioacha, Maicao, Barranquilla a Cartagena, Kolumbie karibské pobřeží.
  V oblasti služeb městské dopravy jsou poskytovány taxislužby a soukromé autobusové společnosti pokrývající celé město společnými cestami. V poslední době byla nová forma dopravy narodil, neformální Auto (mototaxi).

Nejbližší letiště: AIR je možné dospět k Valledupar letadlem na letiště Alfonso López. Pouze tři letecké společnosti pokrytí této trase: Avianca, Aires-aero a ADA Nacházíte se doporučuje, aby knihu a znovu v sezoně.