• Příjemné ubytování
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

inconsistent and annoting ... My Name is Gus, and I believe I can give faith of a pretty accurate description of this place, which goes as recently as the middle of February of 2014.
This small place, which is being advertised as “hostel”, is not more that a big old ...

Popis - Hostel

Waypoint je ubytovna se nachází v Medellin v klidném prostředí obklopeném zelení a veškeré potřebné vybavení, aby ze svého pobytu nezapomenutelný zážitek. Hostelu se nachází v sousedství La Aguacatala, v klidné zóně El Poblado, jen jeden blok od EAFIT univerzity, tři bloky od stanice metra Aguacatala a dva bloky od Avenida Las Vegas, to místo je jedinečné a téměř všechno.

Naše self-catering kuchyně je plně vybavena vše, co potřebujete. K dispozici je Wi-fi po celém domě a stolních počítačů pro přístup k internetu. Relaxační TV místnost s DVD přehrávačem a pohodlné křupky a gauč

. Dále nabízíme velký jídelní, BBQ a hamak prostoru v blízkosti našich pěkný osvěžující bazén, prostě perfektní alternativa v závislosti na počasí od města.

Hostel vybavení

24-hod recepce BBQ oblasti vaření Stolní Dorms a soukromé pokoje Zdarma káva Gay přátelský Houpací sítě Užitečné anglicky mluvící personál Teplovodní Prádelna / komorník služby Knihovna Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci otevřeno 24 hodin Parkoviště (za poplatek) bazén (venkovní) TV místnost s DVD přehrávačem a filmy katalog Nejlepší matrace v Medellínu s čistými listy cestovní a turistické info WIFI (zdarma) Wi-Fi deky a ručníky polštáře ¡Plavecký bazén!

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení kávy a čaje Šatní skříně Mikrovlnné Mountain View pokoje Lednice Koupelna Telefon Televize Televize (kabel / satelit) VCR / DVD WIFI Wake-až hovorů

Sousedství

Waypoint je pokojně Hostel nachází ve strategické zóně v Medellínu, budete mít veškeré vybavení chodí: Big centra, kina, univerzity, knihovny, doprava, supermarkety, noční kluby, a další!

Jak se tam dostat

Aguacatala Stanice metra: jen chodit do tří bloků EAFIT University, se 12. Sur ulicí k Glorieta de La Aguacatala, těsně pod ním si můžete najít systém chodeb, které vedou přímo na zelenou plochu před Carrera 48B, chodit nahoru na další roh, traťový bod je bílý dům na pravé straně s logem na dveřích.
Terminál od severu: metrem na stanici metra Caribe na Aguacatala Metro Station, Caribe stanice se nachází v blízkosti autobusového terminálu. Jakmile u Aguacatala stanice metra jen chodit do tří bloků EAFIT univerzity s 12 Sur ulice směrem k Glorieta de la Aguacatala, jen pod ním najdete systém chodeb, které vedou přímo na zelené ploše před Carrera 48B, pokračovat pěšky rovně na další roh, traťový bod je bílý dům na pravé straně s logem na dveře. Ze stanice do stanice Caribe Aguacatala je asi 25 minut a má hodnotu 1. 500 pesos (USD 0, 75).
Taxíkem, řekni řidiče, aby Autopista sur a jít na most v blízkosti Aguacatala Fabrica de Licores de Antioquia, pak řekni mu, aby Avenida Regionální směrem na sever, pak mít první vstup na pravé straně (v rohu, kde je veřejný telefon), traťový bod je bílý dům na další roh vpravo s logem na dveře. Cesta může trvat mezi 30 a 40 minut a stojí přibližně 15. 000 pesos (USD 7, 5).
Terminál Jih: můžete vzít taxi, které je zaparkováno v blízkosti dveří domácích příjezdů, uveďte řidiče, aby La 80 Avenue, stejně jako on se chystá Campos de hřbitov Paz, jednou tam mu jít směrem k mostu Aguacatala a přijmout Avenida Regionální směrem na sever, pak mít první vstup na pravé straně (v rohu, kde je veřejný telefon), traťový bod je bílý dům na další roh vpravo s logem na dveře. Cesta může trvat asi 10 minut a stojí asi 5. 000 pesos (USD 2, 5).
José María Córdova mezinárodní letiště - Rionegro: Existují tři způsoby, jak veřejnou dopravou z letiště Jose Maria Cordova a města Medellín.
1. Taxi: Taxi jsou seřazeni na výjezdu z mezinárodních příjezdů. Cesta trvá přibližně 45 minut. Průměrné ceny letenky je 48. 000 pesos (USD 24).
2. Kolektivní Taxi: Taxi podíl hromadné dopravy se třemi dalších cestujících. Náklady na osobu je 11. 000 pesos (USD 5, 5). Obvykle čekací doba není příliš dlouhá, cesta trvá asi 45 minut do centra. Od centra města si můžete vzít taxi přímo do hostelu, může cesta trvat přibližně 20 minut a stojí 7000 pesos (USD 3, 5), přičemž Avenida Orientální k Aguacatala a pak mít Avenida Regionální k severu města, pak mít první vchodem na pravé straně (v rohu, kde je veřejný telefon), traťový bod je bílý dům na další roh vpravo s logem na dveře.
3. Autobus: autobus odjíždí v určitých obdobích letiště. Cesta trvá přibližně 60 minut do centra. Průměrná platba je 5. 000 pesos (USD 2, 5). Od centra města si můžete vzít taxi přímo do hostelu, může cesta trvat přibližně 20 minut a stojí 7000 pesos (USD 3, 5), přičemž Avenida Orientální k Aguacatala a pak mít Avenida Regionální k severu města, pak mít první vchodem na pravé straně (v rohu, kde je veřejný telefon), traťový bod je bílý dům na další roh vpravo s logem na dveřích.
Místní letiště Enrique Olaya Herrera - Medellín: můžete vzít taxi, které je zaparkované v výjezdu z vnitrostátních letů příjezdů, uveďte řidiče, aby La 80 Avenue, stejně jako on se chystá Campos de hřbitov Paz, jednou tam mu jít směrem k mostu Aguacatala a vzít Avenida Regionální směrem na sever, pak mít první vstup na pravé straně (v rohu, kde je veřejný telefon), traťový bod je bílý dům na další roh vpravo s logem na dveře. Cesta může trvat asi 10 minut a stojí asi 5. 000 pesos (USD 2, 5).

Nejbližší letiště: Aeropueto Enrique Olaya Herrera (2 míle)