AlberguesColombia.com - aby vám pomohl rozšířit prodej batohů v hostelu nebo hotelu

Máme definitivní nástroje a služby, které potřebujete k vítězství v 2023! Jako partneři uspějeme pouze tehdy, když vyhrajete, a chceme, abyste vyhráli velké. Nyní je čas, abyste naplánovali budoucnost a obnovili růst. Je na čase zhodnotit vaši konkurenční strategii a pokud možno snížit náklady. Chystáte se na velký návrat nebo opětovné otevření? Nebo možná budete chtít využít růst, kterého jste již dosáhli v posledních letech.

hostel marketingové nástroje

Novinka pro 2023! Nabízíme vám tyto bezkonkurenční nabídky pro vás, naše partnery v hostelech a hotelech.

Tady je to, co musíte udělat hned teď. Albergues Colombia (Instant World Booking) úzce spolupracuje s ubytovnami a hotely na vývoji strategií růstu a konkrétních akcí, které okamžitě zvýší vaše ziskové rozpětí. Vyhodnoťte aktuální externí služby, za které platíte, zejména software a online rezervační služby. Víme, že mnoho online cestovních kanceláří a poskytovatelů softwaru v posledních letech dramaticky zvýšilo ceny. A nezohledňují vaši polohu ani konkrétní situaci. Ale nyní jsme vstoupili do jiné éry. V Instant World Booking je jedním z našich hesel za poslední dvě desetiletí, že „Technologie by měla vždy snižovat vaše náklady“. Zde vám nabízíme:

Rezervační motory

1.  ZDARMA rezervační engine
hostely systému recepce

Ideální pro vaše webové stránky, sociální média a další.

Toto není typická bezplatná verze nabízená některými společnostmi. Toto je náš full-service, rezervační engine, zcela zdarma pro vás. Nečekejte! Tato nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu.

Rezervační modul IWBmob funguje lépe na mobilních zařízeních a je pro uživatele snadný. A zpracování plateb a vklady jsou možné. Okamžitě zvyšte ziskovost svého webu.

Další informace

2.  Facebook "Zarezervovat hned"
strategie růstu příjmů z hostelu

Je to nezbytně nutné pro každou ubytovnu a ubytování: tlačítko „Zarezervovat“ na Facebooku.

Bez něj se vzdáte jednoho z nejdůležitějších kanálů pro přímé rezervace. S tím se vaše rezervace a zisková marže okamžitě zvýší. Toto vám zařídíme zdarma, obvykle za pár hodin.

Potřebujete pomoc při vytváření nebo správě účtu Facebook? Můžeme vám pomoci se správou vaší stránky, abyste mohli co nejlépe využít.

Kontaktujte nás

Správa majetku a kanálů

3.  Dva měsíce ZDARMA
hostel marketingové nástroje

Získejte 2 měsíce zdarma při nákupu minimálně 2 měsíců IWBFrontDesk.

IWBFrontDesk je náš recepční systém (PMS) pro ubytovny a ubytování všech typů. Cena výrazně levnější než konkurenční software, nyní můžete s nákupem získat další 2 měsíce bezplatného servisu.

Zkus to! IWBFrontDesk má nyní požadované funkce a nástroje, které potřebujete ke správě všech aspektů operací vaší nemovitosti. Je to čisté a jednoduché rozhraní je intuitivní použití. IWBFrontDesk se perfektně integruje s rezervačním modulem IWBmob a některými z nejpopulárnějších správců kanálů.

Začít

4.  Zdarma kalendář PMS Lite
jak růst prodeje v hostelu

Náš kalendářový systém (PMS Lite) je pro vás zdarma. Navíc se nyní bezplatně připojuje k našemu Správci kanálů.

V Albergues Colombia je naše rozhraní kalendáře známé tím, že je nejjednodušší, ale velmi výkonné, pro hostely a ubytování všech typů. Ještě lepší je, že pomocí rozhraní můžete propojit a synchronizovat všechny své externí rezervační weby s MyAllocator (vyžaduje členství). MyAllocator je jedním z předních manažerů kanálů na světě. Můžeme zahájit nastavení vašeho účtu MyAllocator. Výhody používání našeho rozhraní PMS Lite jsou četné. Žádný strach ze složitých chybových kódů MyAllocator nebo selhání kanálu. IWB to zvládne za vás.

Začít

Online a sociální mediální marketing

5.  Vývoj webových stránek
strategie růstu příjmů z hostelu

Potřebujete nový web. Řekni svou cenu!

Výzkum ukazuje, že více než 58% webových stránek Hostel a Hotel je zastaralých nebo starších 4 let. Cestovatelé tráví v průměru 29,8 minut prohlížením webových stránek hostelu před provedením rezervace. A 77% návštěvníků je výrazně ovlivněno kvalitou designu webových stránek.

Hostely a hotely proto musí poskytovat výjimečný webový zážitek; ten, který popadne a upoutá pozornost kupujících na cestách.

Vypracujeme vlastní špičkovou webovou stránku pro váš hostel nebo hotel.

Zde je nejlepší část: Pojmenujte svou vlastní cenu! Nečekejte. Toto je optimální čas na posílení marketingové expozice pomocí nového webu. Zkontrolujte ceny a kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

6.  Marketing sociálních médií
jak růst prodeje v hostelu

Vytvořte velitelskou přítomnost na Facebooku a Instagramu.

Výzkum ukazuje, že 60% obchodníků v cestovním ruchu považuje Facebook a Instagram za nejúčinnější kanály pro cílení na nové publikum. Ve skutečnosti 84% tisíciletí uvádí, že si pravděpodobně naplánují vlastní cestu na základě příspěvků sociálních médií někoho jiného. To je určitě oblast, do které se musíte zapojit.

Marketing v sociálních médiích není jen o vysílání. Potřebujete kurátorský obsah a text. A cílení a interakce jsou nezbytné.

Dovolte nám, abychom vyhodnotili vaši přítomnost na sociálních sítích a poskytovali doporučení zdarma. Na vaše přání také spravujeme vaše zveřejňování a marketing sociálních médií. Vždy pracujeme v rámci rozpočtu vaší hostely, zaručeně.

Kontaktujte nás

7.  Video produkce
hostel marketingové nástroje

Poloviční cena! Získejte propagační video pro svůj hostel nebo hotel ještě dnes.

Video zvyšuje zapojení zákazníků a může vést k 50% rychlejšímu růstu výnosů. Může také zvýšit rezervace o 80% z webových stránek hostelu. Vyrábíme cenově dostupná videa z vašeho hostelu.

Potřebujete přesvědčivější? Získejte kompletní sadu statistik a podívejte se na naše ukázky. Ano, můžete utratit více, ale proč?

Další informace

Další služby