AlberguesColombia.com - Získajte viac rezervácií a zvyšujte zisk rezervovaným motorom hostely a hotely

Ak by ste mohli zvýšiť priame rezervácie (rezervácie z vlastných webových stránok, stránky Facebook alebo iných sociálnych médií) na úroveň, ktorá zníži náklady na externé rezervácie miest a agentúr o 35% -70%, máte záujem? Ako to však môžete dosiahnuť?

 Online mobilné rezervácie pre webovú stránku hostela Backpacker

IWBmob má odpoveď

Zaviedli sme technológiu rezervácie IWBmob určenú na zlepšenie používateľskej skúsenosti používateľov všetkých zariadení. To zaručuje, že prakticky všetci návštevníci vašich webových stránok alebo sociálnych médií môžu rýchlo a ľahko rezervovať vašu ubytovňu alebo ubytovanie. Kedy ste naposledy vyskúšali svoj aktuálny rezervačný nástroj alebo webové stránky, aby ste sa uistili, že funguje na všetkých týchto zariadeniach: iPhone, Android, iPad, tablet, laptop a viac obrazoviek s rozlíšením od 1024 pixelov do 2736 pixelov a ďalšie?

  • Koľko potenciálnych zákazníkov a rezervácie stratíte za každé nepodporované zariadenie?
  • Koľko znižuje vaše ziskové rozpätie v dôsledku straty priamych rezervácií, kým vyplníte svoje postele online cestovnými kanceláriami?
  • Používate stránky rezervácie s sadzbami provízie v rozmedzí 12% -30% alebo pomocou stránok s províziami 8% alebo menej?

Pred mobilnou éru nebola žiadna z týchto otázok veľa. Teraz je však dôležité, aby ste pri výbere poskytovateľov webových stránok a rezervačných motorov zvážili mobilný webový dizajn.

Takže je vaša súčasná rezervačná jednotka postavená s mobilným prispôsobiteľným dizajnom? Viac ako 50% komerčne dostupných rezervačných motorov nefunguje dôsledne vo všetkých typoch zariadení. IWBmob robí. Ponúkame prvý dizajn pre mobilné zariadenia, čo znamená, že rezervačný systém bude pružne reagovať na všetky typy počítačov a zariadení s dôrazom na mobilných používateľov. Koniec koncov, viac ako 25% celosvetových cestovných rezervácií sa uskutočňuje v mobilných zariadeniach. Mobilné rezervácie sa v mnohých krajinách každoročne zvyšujú o 20% alebo viac. S programom IWBmob máte dôveru, že maximalizujete rezervácie od všetkých používateľov.

IWBmob ponúka túto dôveru, ale nielen bezchybný výkon na všetkých zariadeniach. Tiež prinášajú veľké výhody svojim zákazníkom, najmä používateľom mobilných zariadení, tým, že poskytujú čo najlepšie skúsenosti. Dodržiavame zásady, ktoré zjednodušujú a zlepšujú proces rezervácie. Pre používateľov nášho nového rezervačného systému, skúsenosti prekonávajú takmer všetky moderné rezervácie.

  • Špičková mobilná estetika
  • Ultra-citlivé rozhranie
  • Zjednodušená používateľská skúsenosť

Ešte ste sa zaregistrovali?
Začať

Je váš rezervačný systém v hosteli narušený váš rast priamych rezervácií?

Ako vieš? Možno, že váš súčasný rezervačný systém je jeden zo sofistikovanejších. Možno vytvára výhrady. Podporuje však tie isté základné princípy, ktoré maximalizujú výhrady? Tu sú prvé otázky.

Keď priemerný zákazník navštívi vaše webové stránky alebo rezervačný systém, okamžite rozpozná, ako s vami urobiť rezerváciu?

Mobilný systém online rezervácie pre hostely
Rozprávka v kabíne letúna

Okamžité rozpoznávanie je veľmi dôležité. Hovoríme o priemerných návštevníkoch vašich webových stránok, nie o technických profesionálov v oblasti IT. Napríklad, ak sa pozerajú na vaše rezervačné rozhranie na svojom telefóne (malá obrazovka) a potrebujú pozastaviť, aby zistili, čo robiť ďalej, rezervačný systém už zlyhal. Toto sa nazýva hlavolam v kabíne lietadla. Poskytovateľ systému rezervácie mohol urobiť skvelú prácu pri vytváraní sofistikovaného nástroja, ale vaši zákazníci nechcú sofistikovaniu. Uvažujú o svojej dovolenke alebo výlete. Potrebujú len jednoduchosť a bezpečnosť. Ak sa pozerajú na vaše rozhranie, ako to je palubná doska lietadla v kokpite, potom sa rýchlo presunú na iné stránky, aby si ich mohli rezervovať. Stratíte zákazníka a rezerváciu.

Keď potenciálni zákazníci navštívia vaše webové stránky alebo rezervačný systém, čelia preťaženiu informácií?

Zodpovedajúce mobilné rezervačné motory pre hostely Backpacker
Informačné preťaženie

Návštevníci vašich webových stránok musia byť schopní rýchlo navigovať vo vašom procese rezervácie a potvrdiť ich rezerváciu. Pri rezervácii motorov sa na stránke zobrazujú viac kalendárov, farebné zobrazenia možností a veľa krokov pred potvrdením rezervácie sa nazýva preťaženie informácií. To vedie k zmätku a frustrácii. Kalendáre by mali byť viditeľné na stránke iba vtedy, keď ich používateľ vyberie. Váš hosť by mal mať možnosť potvrdiť svoju rezerváciu maximálne 3 - 4 kliknutia. Priemerní používatelia nechcú prechádzať zdĺhavou sériou možností a možností a prejsť viacerými krokmi, aby sa dostali na tlačidlo potvrdenia. Nezabudnite, že títo cestujúci premýšľajú o svojej ceste, ktorí jednoducho chcú ľahko rezervovať. Ak prechádzajú cez vaše rozhranie, ako je to aplikácia pre prácu, potom sa rýchlo presunú na iné stránky, aby si ich mohli rezervovať. Stratíte zákazníka a rezerváciu.

IWBmob rieši tieto problémy

Náš rezervačný systém je optimalizovaný pre hostely, hotely, apartmány a nezávislé ubytovanie všetkých typov. IWBmob zabezpečuje, že maximalizujete ziskové rozpätie a nestratíte priame rezervácie.

Nový mobilný prvý dizajn je elegantný a intuitívny.

IWBmob poskytuje efektívnu a jednoduchú rezerváciu pre všetkých zákazníkov. Prostredníctvom rozsiahleho výskumu a testovania sme vyriešili problémy s preťažením informácií a záhadou pilotného letúna. Spomenuli sme všetky malé detaily. Dokonca aj e-mailové potvrdenia, ktoré prijali hostia, obsahujú rovnaké princípy návrhu, ktoré sú dôležité pre mobilných používateľov.

Keď potenciálni zákazníci navštívia vaše webové stránky, zostanú dlhšie a cítia sa s vami dôvernejšie.

Chcete konvertovať toľko nových návštevníkov na vašich webových stránkach (konverzi = rezervácie). S programom IWBmob ich nebudú odrazovať váš rezervačný systém a rezervovať ho inde. Nemôžeme príliš zdôrazniť, aké dôležité je to. Pozrite sa na naše demá, aby ste zistili, ako zmsmob bude fungovať na vašich webových stránkach.

Nezabudnite na Facebook.

Ak zatiaľ nepoužívate rezervačný systém IWBmob na vašej stránke na Facebooku, chýba vám voľná metóda okamžite zvýšiť expozíciu. Môžeme vám ukázať ako. Kontaktujte nás.

Znížte svoje náklady na on-line rezervácie agentúr (OTA) o 35% -70%.

Keď maximalizujete priame rezervácie z vašich webových stránok, minimalizujete potrebu on-line rezervácie agentúr (OTA). IWBmob sa o to postará. Potom, aby ste skutočne dosiahli zvýšenie ziskového rozpätia, musíte znížiť náklady na externé rezervácie od online rezervačných agentúr. S Albergues Colombia a našu komunitu s viac ako 100 rezervačnými webovými stránkami, získate najnižšie náklady na rezervácie od globálneho lídra v online rezerváciách hostelov (momentálne 8% provízie). Ak stále platite 12% -30% provízií za rezerváciu miest, začnite sťahovať späť a dajte nám prácu pre vás.

Pozrite si naše Demo rezervácie

Niekedy obrázok stojí za tisíc slov. Každé demo predstavuje domovskú stránku ubytovania. Tieto ukážky zobrazujú silu skutočne integrovaného rezervačného nástroja na vašich webových stránkach.

Demo # 1
Demo # 2

Napájací hrot:  Vyberte si jeden z našich inovatívnych návrhov webových stránok pre vašu vlastnú webovú stránku alebo nás kontaktujte na webových stránkach.

Uč sa viac