AlberguesColombia.com - Özellikle daha önce yapılmış bir rezervasyon motoruyla daha fazla rezervasyon kazanın ve karınızı artırın Pansiyonlar ve oteller

Doğrudan rezervasyonlarınızı (kendi web sitenizden, Facebook sayfanızdan veya başka bir sosyal medyadan yapılan rezervasyonlar), harici rezervasyon siteleri ve ajansları için maliyetinizi% 35-% 70 oranında azaltacak bir seviyeye yükseltebilecek misiniz? Ama bunu nasıl başarabilirsin?

Backpacker hostels için duyarlı mobil rezervasyon motorları

IWBmob cevabı var

Tüm cihazların kullanıcılarına yönelik kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanmış bir rezervasyon teknolojisi olan IWBmob'u kullanıma sunduk. Bu, web sitenize veya sosyal medyaya hemen hemen tüm ziyaretçilerin, hostelinizi veya konaklamanızı hızlı ve kolay bir şekilde rezerve edebilmesini sağlar. En son ne zaman, şu cihazların hepsinde çalıştığından emin olmak için mevcut rezervasyon motorunuzu veya web sitenizi test ettiniz: bir iPhone, Android telefon, iPad, tablet, dizüstü bilgisayar ve 1024px ile 2736px arasında değişen birden çok bilgisayar ekranı ve daha fazlası?

  • Desteklenmeyen her cihaz için kaç potansiyel müşteri ve rezervasyon kaybediyorsunuz?
  • Yataklarınızı online seyahat acenteleriyle doldururken doğrudan rezervasyonunuzun kaybedilmesi nedeniyle kâr marjınız ne kadar azalır?
  • % 12 ila% 30 aralığında komisyon oranlarına sahip rezervasyon sitelerini mi kullanıyorsunuz, yoksa% 8 veya daha az komisyon içeren siteleri kullanıyor musunuz?

Mobil çağdan önce, bu soruların hiçbiri önemli değildi. Ancak şimdi, web sitenizin seçiminde ve rezervasyon motoru sağlayıcılarında mobil uyumlu web tasarımını düşünmek çok önemlidir.

Mevcut rezervasyon motorunuz mobil uyumlu web tasarımıyla oluşturulmuş mu? Piyasada satılan rezervasyon motorlarının% 50'sinden fazlası, tüm cihaz türlerinde tutarlı bir şekilde çalışmaz. IWBmob yapar. Mobil bir ilk tasarım sunuyoruz, bu da rezervasyon motorunuzun mobil kullanıcılara vurgu yaparak her türlü bilgisayara ve cihaza esnek bir şekilde cevap vereceği anlamına gelir. Sonuçta, dünya çapında seyahat rezervasyonlarının% 25'inden fazlası mobil cihazlarda yapılmaktadır. Mobil rezervasyonlar, birçok ülkede her yıl% 20 veya daha fazla oranda artmaktadır. IWBmob ile, tüm kullanıcıların rezervasyonlarını en üst düzeye çıkardığına güvenin.

IWBmob bu güveni sunar, ancak sadece tüm cihazlarda kusursuz performansla değil. Ayrıca, mümkün olan en iyi deneyimi sağlayarak müşterilerinize, özellikle mobil cihaz kullanıcılarına büyük avantajlar sunar. Rezervasyon sürecini hızlandıran ve geliştiren ilkelere bağlıyız. Yeni rezervasyon motorumuzun kullanıcıları için, deneyim neredeyse tüm modern rezervasyon sitelerini geçiyor.

  • Önde gelen mobil estetik
  • Ultra duyarlı arayüz
  • Kolaylaştırılmış kullanıcı deneyimi

Henüz kayıt olmadınız mı?
Başlamak

Pansiyon rezervasyon sisteminiz doğrudan rezervasyonlarınızın büyümesine müdahale ediyor mu?

Nereden biliyorsunuz? Belki mevcut rezervasyon sisteminiz daha sofistike olanlardan biridir. Belki de rezervasyon yapar. Ancak, rezervasyonları en üst düzeye çıkaracak aynı temel ilkeleri teşvik ediyor mu? İşte sorulacak ilk sorular.

Ortalama bir müşteri web sitenizi veya rezervasyon sisteminizi ziyaret ettiğinde, sizinle nasıl rezervasyon yapacağınızı anında anlarlar mı?

 Hostel web sitesi mobil rezervasyon sistemi
Uçak kokpit conundrum

Anında tanıma çok önemlidir. Teknik BT uzmanları değil, web sitenize gelen ortalama ziyaretçilerden bahsediyoruz. Örneğin, rezervasyon arayüzüne telefonlarında bakıyorlarsa (küçük ekran), ve sonra ne yapacağını öğrenmek için duraklamaları gerekiyorsa, rezervasyon sistemi zaten başarısız oldu. Bu uçak kokpiti bilmecesi denir. Rezervasyon sistemi sağlayıcısı, sofistike bir araç oluşturma konusunda mükemmel bir iş yapmış olabilir, ancak müşterileriniz karmaşıklık istemez. Tatillerini ya da yolculuklarını düşünüyorlar. Sadece basitliğe ve güvenliğe ihtiyaçları var. Arayüzünüze bir uçak kokpiti panosu gibi bakıyorlarsa, hızlı bir şekilde diğer sitelere kitap göndereceklerdir. Müşteri ve rezervasyonu kaybedersiniz.

Potansiyel müşteriler web sitenizi veya rezervasyon sisteminizi ziyaret ettiğinde, bilgi yüklemesi ile karşı karşıya kalırlar mı?

 Backpacker hostel web sitesi için online mobil rezervasyon
Bilgi aşırı yükü

Web sitenize gelen ziyaretçilerin rezervasyonlarını doğrulamak için rezervasyon işleminde hızlıca gezinebilmeleri gerekir. Rezervasyon motorları sayfada çoklu takvimler sunduğunda, seçeneklerin renkli tasvirleri ve bir rezervasyonun onaylanmasından önce bir çok adım, buna bilgi yüklemesi denir. Bu karışıklık ve hayal kırıklığı yol açar. Takvimler, yalnızca kullanıcı bunları seçtiğinde sayfada görünmelidir. Misafiriniz rezervasyonlarını sadece maksimum 3 - 4 tıklama ile doğrulayabilmelidir. Ortalama kullanıcılar, uzun bir dizi seçenek ve seçenek arasından seçim yapmak istemiyorlar ve onaylama düğmesine ulaşmak için birden fazla adımdan geçiyorlar. Unutmayın, bunlar sadece kolayca rezervasyon yapmak isteyen seyahatlerini düşünen gezginler. Arayüzünüzde bir iş başvurusu gibi yürürlerse, hızlı bir şekilde diğer sitelere kitap göndereceklerdir. Müşteri ve rezervasyonu kaybedersiniz.

IWBmob bu sorunları çözer

Rezervasyon motorumuz, hosteller, oteller, apartmanlar ve her türden bağımsız konaklama için optimize edilmiştir. IWBmob, kâr marjını en üst düzeye çıkarmanızı ve doğrudan rezervasyonlarınızı kaybetmemenizi sağlar.

Yeni mobil ilk tasarımımız zarif ve sezgisel.

IWBmob, tüm müşterileriniz için akıcı ve basit bir rezervasyon deneyimi sunar. Kapsamlı araştırma ve testler sayesinde, bilgi aşırı yükü ve uçak kokpiti problemlerini çözdük. Tüm küçük detayları ele aldık. Konuklarınızın aldığı e-posta onayları bile, mobil kullanıcılar için önemli olan aynı tasarım ilkelerini içerir.

Potansiyel müşteriler web sitenizi ziyaret ettiğinde, daha uzun süre kalacak ve sizinle daha güvenli bir rezervasyon yapacaklardır.

Web sitenize olabildiğince çok yeni ziyaretçi dönüştürmek istiyorsunuz (dönüşümler = rezervasyonlar). IWBmob ile, rezervasyon sisteminiz tarafından rahatsız edilmeyecek ve başka bir yerde rezervasyon yaptırmayacaksınız. Bunun ne kadar önemli olduğunun altını çizemeyiz. IWBmob'un web sitenizde nasıl çalışacağını görmek için demolarımıza göz atın.

Facebook unutma.

Henüz Facebook sayfanızda IWBmob rezervasyon motorunu kullanmıyorsanız, pozunuzu anında artıracak ücretsiz bir yöntemden kaçıyorsunuz demektir. Size nasıl olduğunu gösterebiliriz. Sadece bizimle iletişime geçin.

Çevrimiçi rezervasyon acenteleri (OTA) için maliyetinizi% 35 -% 70 oranında azaltın.

Doğrudan rezervasyonlarınızı web sitenizden maksimize ettiğinizde, çevrimiçi rezervasyon acenteleri (OTA) ihtiyacını en aza indirirsiniz. IWBmob bununla ilgilenir. Ardından, kar marjında ​​bir artış sağlamak için, online rezervasyon acentelerinden gelen harici rezervasyonlar için maliyetinizi azaltmanız gerekir. Ile Albergues Colombia ve 100'den fazla rezervasyon web sitemizden oluşan topluluğumuz, çevrimiçi hostel rezervasyonlarında (şu anda% 8 komisyon) küresel bir liderden gelen rezervasyonlar için en düşük maliyete sahip olursunuz. Eğer hala rezervasyon siteleri için% 12-30% komisyon ödüyorsanız, geri çekmeye başlayın ve işi sizin için yapalım.

Rezervasyon Motoru Demolarımıza göz atın

Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Her demo bir hostel anasayfasını temsil eder. Bu demolar, web sitenizde gerçek bir entegre rezervasyon motorunun gücünü gösterir.

Demo # 1
Demo 2

Güç ipucu:  Kendi otel web siteniz için yenilikçi web sitesi tasarımlarımızdan birini seçin veya web sitesi tasarım hizmetleri hakkında bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi edin